1. DSC_1374_MAKY OREL2. DSC_1375_MAKY OREL ořez3. DSC_1416_MAKY OREL znovu4. DSC_1412_MAKY OREL znovu5. DSC_1377_MAKY OREL ořez6. DSC_1389_MAKY OREL7. DSC_1535_MAKY OREL8. DSC_1514_MAKY OREL

šaty/dress: Zara

prsten/ring: Mango

náramek a čelenka/bracelet and hairband: ASOS

náhrdelník/necklace: vintage

boty/shoes: Bershka

Správě hádáte, že i dnešní fotky zcela jistě nejsou dílem posledních dnů. :-) Aneb focení probíhalo na Vyšehradě před celým měsícem, tedy v době, kdy sluníčko ještě jakžtakž svítilo a letní šaty měly v ulicích stále své místo. Vlastně stačilo málo a dnešní příspěvek se mohl jmenovat „the last summer pictures“. Tento nápad nakonec zůstal u ledu, a to ze dvou důvodů. Za prvé, zůstanu věrná zaběhnutému pravidlu a fashion příspěvky budu uveřejňovat pod názvem místa, kde byly pořízeny. Za druhé, podobný název by mohl vzbudit mylné domnění, že s outfitovými  články zde končím. A to nehodlám. :-) O tomto víkendu ostatně chystám focení nové, již samozřejmě podzimní. Držte palce, ať moc neprší. ;-)

Na závěr ještě pár aktualit. V příštím příspěvku se můžete těšit na recept na výborné kuřecí řízky v olivovo-šalvějové omáčce. Je jedním z mých nejoblíbenějších, a jak jste si zde už jistě všimli, ani on nebude časově nijak zvlášť náročný. Druhá aktualita se týká vzhledu webu. V těchto dnech usilovně pracuji na jeho vylepšení, alespoň pokud jde o odkazy na facebook, twitter a mail. Tyto inovace snad již na sebe nebudou dlouho čekat. :-) V budoucnu nebudete ochuzeni ani o vkládání komentářů, ale tady to zdá se bude chtít ještě trpělivost. ;-) Toť vše. Díky za Váš čas a přeji hezký víkend všem!mezi

And to finish with, I have a couple of news. In the next post, you will be able to enjoy delicious recipe for chicken fillets in olive-sage sauce. It is one of my favourites and as usually, it won’t be particularly time-consuming one. The second update concerns the design of this website. These days we are working hard to improve it, at least in terms of Facebook, Twitter and email links. I hope these innovations are coming really soon. :-) In the future, you will not miss even inserting comments, but in this area, it requires some patience. ;-) That’s all. Thanks for your time and I wish you all a nice weekend!

Yes, you’ve guessed it right. Today’s photos certainly have not been taken recently. :-) Our shooting took place at Vyšehrad Castle about one month ago, when the sun was still more or less shining and when it was still possible to see summer dresses in the streets. Actually, I was just about to call today’s pictures “the last summer pictures”, however, I eventually decided not to for two reasons. First of all, I don’t want to break the habit of publishing the fashion posts under the name of the place where they were taken. Secondly, such a name could make a false impression that I am going to quit the articles about outfits, which I am not. :-) This weekend, I am going to shoot new, of course, autumn photos. Cross your fingers, I hope it won’t be raining too much. ;-)

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2013