01. DSC_3727 MAKY OREL new02. DSC_3722 MAKY OREL03. DSC_3732 MAKY OREL04. DSC_3871 MAKY OREL05. DSC_3723 MAKY OREL09. DSC_3685 MAKY OREL

kabátek & sukně/coat & skirt: Zara

top: Promod

náhrdelník/necklace: Anthropologie.eu

brož/brooch: kabelkyabizuterie.cz

kabelka/bag: vintage

jehly/heels: Christian Louboutin

Dva týdny staré fotky jsou nostalgickou vzpomínkou na podzim. Ten sice kalendářně i nadále kraluje, ale zkuste si dnes vyjít bez pořádného kabátu a šály. :-) Dnes Vám tedy představuji poslední fotky, pořízené, jak se říká, jen tak nalehko.  Aneb kabátek s leopardím vzorem, který je v čele zvířecího trendu již druhým rokem, opět vytáhnu nejdříve na jaře. Zdobí jej krásná brož sovy, kterou jsem zakoupila ve svém oblíbeném internetovém obchůdku, dalším to podstatném zdroji mé sbírky broží. Možná se Vám bude zdát, že sova s leopardem jde jen těžko dohromady… Možná máte pravdu, alespoň  po tematické stránce, ale nikoliv po estetické – myslím, že se tento kousek s kabátkem skvěle doplňuje. Na první pohled brož na stejnobarevném pozadí splývá, na ten druhý pohled může už jedině zaujmout. ;-) Pokud jde o kabelku, i ona je, stejně jako v příspěvku předchozím, pravá vintage. Nadčasový kousek, že ano?! :-) A jedna aktualita na závěr. Je to pár dní, co jsem se přidala na Pinterest! Odkaz najdete zde. Díky za Vaše návštěvy a přeji všem krásný advent!

mezi

These two-week old pictures are bringing back the nostalgic memories of the autumn. From the calendar’s point of view, we are still having autumn but try to go outside without a proper coat and a scarf. :-) Therefore, today I am presenting the last photos taken, as they say, just on light. This coat with a leopard pattern, which has been the animal trend leader for the second year running, will not come back again until the early spring. It is decorated by a beautiful owl brooch, which I bought at my favorite online shop. It is another significant source for my brooch collection. You might say that the owl hardly matches the leopard and… you could be even right, at least concerning the theme. However, from aesthetic point of view, I think this piece of brooch fits the jacket perfectly. At first glance, the brooch, being put on a monochromatic background, blends but if one looks closer, it may only catch the viewer’s attention. ;-) As for the purse, it is, like in the previous outfits post, the genuine vintage. A timeless piece, isn’t it?! :-) To finish with, here comes one novelty. It’s been just a few days since I joined the Pinterest website! Here goes the link. Thanks for your visit and I wish you all a wonderful Advent!

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2013