1. DSC_3344 MAKY OREL2. DSC_3559 MAKY OREL3. DSC_3574 MAKY OREL4. DSC_3480 MAKY OREL15. DSC_3461MAKY OREL6. DSC_3385 MAKY OREL7. DSC_3528 MAKY OREL8. DSC_3660 MAKY OREL9. DSC_3416 MAKY OREL9. DSC_3516 MAKY OREL – kopie

kabát & svetr/coat & sweater: Zara

sukně/skirt: ASOS

náhrdelník/necklace: Anthropologie.eu

kabelka/bag: vintage

jehly/heels: Zara

Víkend minulého týdne byl zvláštní. V sobotu bylo krásně slunečno a na půlku listopadu i teplo. Naproti tomu v neděli, v den státního svátku, bylo celý den mlhavo a jen těžko jste si dohlédli na špičku nosu. Dobrá, tak trochu přeháním. ;-) Ale právě sobotní počasí nemohlo nabídnout lepší podmínky pro focení, pro které jsem si vyhlédla čerstvě zrekonstruovaný Střelecký ostrov. Oproti místu, jakým tento ostrov dříve býval, je zde dnes radost trávit čas – možností je zde poměrně dost. Můžete se kochat krásnou vyhlídkou, krmit kachny, hrát si s dětmi, zaběhat si pár koleček nebo jen tak posedět u Vltavy a relaxovat. :-) Pokud jde o outfit, v předchozím outfit příspěvku jsem Vám slibovala pravý zimní kabát. Nuže, svůj slib plním a představuji Vám starorůžový, poctivý vlněný kabát ze Zary. Nutno dodat, že jsem hledala opravdu dlouho, tím spíš, že starorůžová, navíc s alespoň padesáti procenty vlny, se hledá velmi těžko. Pokud Vám jsou střevíčky povědomé, nemýlíte se. Jen si musíte místo černé představit barvu béžovou a vrátit se o pár příspěvků zpět. Poslední, co stojí za zmínku, je kabelka. Je pravá vintage, neboli pár desítek let existence už má za sebou; její původní majitelku jsem znala osobně. Je jednoduchá, elegantní, pro dnešní outfit jako stvořená. A když k tomu připočítám, že už má nepochybně leccos zažito, tak je i tak trochu tajemná. ;-)

mezi

Weekend of the last week was kind of strange. On Saturday, it was beautifully sunny and warm, considering it was a mid-November. In contrast, on Sunday – the public holiday – it was so foggy that it was difficult to see the tip of one´s nose. Not literally, of course. ;-) However, Saturday´s weather probably couldn´t offer better conditions for shooting for which I picked out “Střelecký ostrov” (one of Prague´s island on the Vltava river) which has been recently renovated. In comparison to its previous state, it´s become a place where it is a pleasure to spend time at. The possibilities here are endless. One can enjoy a beautiful view, feed the ducks, play with kids, jog around or just sit by the river and relax. :-) As for the outfit, I promised you a proper winter coat in the previous post. Well, since I keep my word, let me present you a solid, dusky-pink, woolen coat by Zara. I must say, I was looking for it for ages. A coat made of at least fifty percent wool with this specific dusky pink colour is really hard to find. If my shoes seem familiar, you´re right. Just forget the black colour, imagine them in beige and try to find the beige one in some of the previous posts. ;-) The last thing worth mentioning is the handbag. It is a true vintage piece, or in other words, it has been around for a few decades and I used to know its original owner personally. It is simple but elegant, perfect for today´s outfit. Moreover, if I consider its age, it may seem even a bit mysterious. :-)

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2013