Bohemian Symphony
Bohemian Symphony

Red Red Wine

posted on September 21st, 2015

Red Red Wine BS1 Red Red Wine BS2 Red Red Wine BS3 Red Red Wine BS4 Red Red Wine BS5 Red Red Wine BS6

top: Zara

sukně/skirt: ASOS

pásek/belt: French Connection

jehly/heels: Zara

Dnes jen krátké pozdravení a přání úspěšného týdne, který po slunném víkendu skočil rovnýma nohama tak trochu do zimy. Aneb dnešním příspěvkem se loučím s létem, alespoň s tím kalendářním. Tuto středu startuji podzimní mód, které vítám stylově, v barvě (červeného) vína. Ostatně fotky vznikly na Grébovce, kde tuto sobotu, tak jako každoročně, odstartují slavnosti vína. Ve spojení s prodluženým víkendem ideální termín. Doufejme, že počasí vyjde a že se tam třeba potkáme. Krásný a úspěšný týden!

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2015

Colour Block Trousers & Pearl Choker

posted on August 24th, 2015

Block Trousers & Pearl Choker BS1 Block Trousers & Pearl Choker BS2 Block Trousers & Pearl Choker BS3 Block Trousers & Pearl Choker BS4 Block Trousers & Pearl Choker BS5 Block Trousers & Pearl Choker BS6Block Trousers & Pearl Choker BS9

top: Zara

kalhoty/trousers: French Connection

náhrdelník/choker: Kenneth Jay Lane

prsten/ring: Bijou Brigitte

jehly/heels: Zara

Zdravím Vás do nového týdne s novým fashion příspěvkem! Jak Vám jistě neuniklo, předmětem dnešního fashion postu je kouzlo optického klamu. COLOUR BLOCK TROUSER v hlavní roli nedávají ostatně na výběr. Na výsluní se pohybují již pár let a neochvějně si svoji nepříliš pracně vybudovanou pozici udržují. Lichotí každé postavě, opticky zeštíhlují, zvyšují sebevědomí. Když je spárujete s podpatky, dvojnásobný zázrak je na světě.  Ale abych to dnes vzala i z jiného soudku.  Poslední tři týdny prožívám ve znamení změny.  Tou změnou je nová práce, nový job, chcete-li. Nejspíš to taky znáte. První den prožíváte v obavách, s každým dalším dnem se cítíte jistější a jednoho dne víte, že tohle je ono, v tomhle jste a budete dobří. Pravda, mám za sebou pouhých jednadvacet dní a že utekly rychle. Těžko si troufnu tvrdit jak moc dobrá budu… Přesto prožívám pocity štěstí a pohody. Držte mi palce, ať to vydrží! Krásný a úspěšný týden všem!

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2015

Blue Culottes & Printed Shirt

posted on July 27th, 2015

Blue Culottes & Printed Shirt BS1Blue Culottes & Printed Shirt BS2Blue Culottes & Printed Shirt BS3 Blue Culottes & Printed Shirt BS4 Blue Culottes & Printed Shirt BS5

kalhotová sukně/culottes: Zara

top: Mango

náhrdelník/necklace: Zara

hodinky/watch: Tommy Hilfiger

kabelka/handbag: Pierre Cardin

jehly/heels: Zara

Zdravím Vás do nového týdne s novým fashion příspěvkem. Pohlednice z cest byly vyčerpány, čas dovolených pro mě skončil, je tak na čase jít o dům dál. S dnešním postem již podruhé kvituji návrat kalhotové sukně na scénu. Mé vyznání náklonnosti k tomuto navýsost elegantnímu a zároveň praktickému kousku v šatníku každé ženy jste měli tu možnost přečíst si již minule. Od té doby se nic nezměnilo, CULOTTES jsou stále mým věrným společníkem, pouze bílou doplnila námořnická modř. Pravda, už teď pokukuji po dalších a můžu prozradit, že nefritová zeleň je jejich barva. Pokud se Vám dnešní kombinace líbí, při troše štěstí a důkladném hledání je v obchodech najdete ještě teď. Jsou to totiž mé skromné úlovky z letošních slev. Přeji úspěšný a pohodový start do nového týdne!

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2015

White culottes & Summer jumper

posted on June 19th, 2015

White Culottes & Summer Sweater BS1 White Culottes & Summer Sweater BS2 White Culottes & Summer Sweater BS3 White Culottes & Summer Sweater BS4 White Culottes & Summer Sweater BS5 White Culottes & Summer Sweater BS6

svetřík/jumper: French Connection

kalhotová sukně/culottes: French Connection

hodinky/watch: Tommy Hilfiger

prsten porcelán/ring the porcelain: Zuzana Holaňová (prodává/sells Debut Gallery)

kabelka/handbag: Salvatore Ferragamo

jehly/heels: Baťa

Culottes, neboli hezky česky kalhotová sukně, byla láska na první pohled. Jsou pohodlné, elegantní a nepochybně nepřehlédnutelné. Prostě výjimečné. Najít ovšem ty pravé a jediné byl poněkud oříšek. Nesnadného úkolu se jako vždy s úspěchem zhostilo moje milované FRENCH CONNECTION. V zářivě bílé barvě nabídlo kvalitu, pohodlí, krásu i eleganci; s letním oversize svetříkem jako třešničkou na dortu. A protože výjimečný outfit si žádá výjimečnou lokaci na focení, padla volba na Mariánské Lázně, místo, kde započala naše dovolená. Na pohlednice z cest, kdy loňskou Ameriku vystřídaly české luhy a háje, se můžete těšit už příště.

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2015

Bright colours & Crayfish pin

posted on May 15th, 2015

001. AAA_1102 MO 002. AAA_1094 MO 003. AAA_1096 MO005. AAA_1105 MO 006. AAA_1129 MO 007. AAA_1122 MO 004. AAA_1036 MO

vesta/waistcoat: Zara

top: Zara

kalhoty/trousers: French Connection (similar here)

brož/brooch: kabelkyabizuterie.cz

prsten/ring: vintage

jehly/heels: Zara

Navzdory danému tématu dnešního příspěvku věnuji svůj komentář námětu ze zcela jiného soudku, konkrétně pozvánce na první ročník festivalu OTEVŘENÉ DOMY. Jakožto milovník pražské architektury Vás tímto zvu do otevřených bran výjimečných pražských objektů a výjimečných interiérů, obestřených zajímavou historií a poutavými výhledy na Prahu. Tento unikátní projekt se koná pouze tento víkend a zahrnuje třicet různorodých budov a staveb, na něž je povětšinou vstup volný, tj. bez předchozí rezervace míst. Sama si pár z nich nenechám za doprovodu fotoaparátu ujít a budu doufat, že výsledné (povedené) snímky Vám již brzy odprezentuji zde na blogu. A na které stavby mám zálusk? Určitě nevynechám MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU, úchvatnou to prvorepublikovou stavbu s dominantní prosklenou kopulí, do jejíchž útrob bude přístup výjimečně povolen. Neopomenu ani TANČÍCÍ DŮM s krásným výhledem na Prahu. A v neposlední řadě mám v úmyslu nevynechat skvostnou a zároveň vysoce ekologickou kancelářskou novostavbu MAIN POINT KARLÍN, jejíž vstupní lobby a terasa by byl hřích nevidět.

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2015

Facebook IconTwitter IconVisit me on Pinterest