10. AAA_9803 MAKY OREL01. AAA_9735 MAKY OREL02. AAA_9733 MAKY OREL06. AAA_9811 MAKY OREL 07. AAA_9776 MAKY OREL 08. AAA_9765 MAKY OREL 09. AAA_9780 MAKY OREL 04. AAA_9841 MAKY OREL05. AAA_9742 MAKY OREL11. AAA_9723 MAKY OREL 12. AAA_9818 MAKY OREL

šaty/dress: Raoul

kabát/coat: Stradivarius

brož růže/brooch the rose: vintage

brož kytička/brooch the flower: vintage

rukavice/gloves: Mango

kabelka/bag: Valentino

kozačky/boots: Aldo

V důsledku teplot, které v poslední době neúnavně klesají, a díky neočekávaným rozmarům počasí mám sto chutí koupit si letenku směr Las Vegas a nechat opět vzpomenout svým smyslům, jak chutná to pravé léto. Na druhou stranu i já mám v nejchladnějším období v roce své rozmary. Například takové, že i za teplot, jež pomalu, ale jistě atakují nulu, nedám dopustit na šaty. Vždyť stačí jen přidat pár pomocníků, kteří mě ochrání. Které? No přece dlouhé kozačky až nad kolena a teplé punčocháče. To se pak svých oblíbených prvků ženského šatníku nemusím vzdát v podstatě nikdy. Mohu stále vypadat žensky i elegantně a přitom, jako bonus, nezmrznout. :-)

mezi

As a result of recent temperatures which are tirelessly going down and thanks to the unexpected vagaries of the weather I really feel like buying a ticket to Las Vegas and let my senses remember again how a proper summer tastes like. On the other hand, even I have my own vagaries in this coldest season of the year. For example, even in temperatures, which are slowly but steadily attacking zero, I can’t do without the dresses. I just add a few little helpers which will protect me. Which ones? Long boots above the knees and warm stockings, of course. Then, I never need to give up my favorite elements of women’s wardrobe. I am still able to look feminine and elegant at the same time. Moreover, as a bonus, I will not freeze to death.

 

photos by Mr. JPB © bohemiansymphony.net 2014